انواع خدمات مخابراتی

اجرا و پشتیبانی پروژه های تلفن سازمانی و مخابرات خود را به ما بسپارید ، شرکت به فام با دارا بودن پرسنل با توانایی علمی بالا و مجرب آماده انعقاد قرارداد با شما گرامیان می باشد


ارتباطات و تلفن سازمانی در بنگاه های تجاری و سازمان ها پایه توسعه


پشتیبانی رایگان

پس از اجرای اولیه کار یک ماه پشتیبانتان خواهیم بود در این مدت با نحوه پشتیبانی ما آشنا خواهید شد.

ارائه پروپوزال

بر اساس درخواست شما و در نظر گرفتن استانداردها و شرایط موجود مناسب ترین طرح را ارائه می دهیم

بازدید برای نیاز سنجی

ابتدا طی یک جلسه حضوری نیازهای شما را بررسی کرده و تجهیزات موجود را آنالیز می کنیم

 

اجرای زیر ساخت مخابرات در سازمانها

 

اگر در حال تاسیس و ساختن محل جدید برای شرکت و یا سازمان خود هستید و یا به ساختمان جدید نقل مکان نموده اید ، آماده اجرای زیر ساخت مخابرات سازمان شما میباشیم ، ما بهترین شیوه اجرایی را به شما در پروپوزال اولیه خود ارائه میدهیم.

شرکت بهار فناوری اطلاعات میهن قادر به اجرای انواع پروژه های مخابراتی از قبیل مخابرات سنتی و مخابرات نوین (VOIP) در سازمان های شما گرامیان می باشد و در طرح های جداگانه پیشنهادات خود را ارائه مینماییم و برای رضایت بیشتر شما گرامیان طرحهای ارائه شده را با هم مقایسه میکنیم تا با فراغ بال بیشتری آنچه در ذهن خویش دارید را انتخاب نمایید.

نصب و راه اندازی سویچ های مخابراتی

 

شرکت به فام با دارا بودن پرسنل متخصص و مجرب در خصوص تنظیم و نگهداری سویچ های مخابراتی اریکسون و مایتل و پاناسونیک و همچنین سویچ های نرم افزاری (VOIP) مانند استریسک و الستیکس و کال منیجر سیسکو آماده خدمت به سازمان ها و ارگان ها میباشد. تمام پروژه های مخابراتی این شرکت دارای یک ماه پشتیبانی رایگان میباشد که با نحوه و کیفیت پشتیبانی ما آشنا شوید . هدف ما رضایت شما گرامیان و اجرای پروژه های مخابراتی با کیفیت عالی در حداقل زمان ممکن میباشد.