اجرا سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته سازمان و شرکت خود را به ما بسپارید ، شرکت به فام با دارا بودن پرسنل با توانایی علمی بالا و مجرب آماده انعقاد قرارداد با شما گرامیان می باشد

اجرای زیر ساخت سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته

 

شرکت به فام با امکان سنجی سیستم های حفاظتی و جا یابی دقیق و اصولی دوربین های مداربسته و طراحی نقشه گذر سیم ها و  مکان دوربین ها و سیستم های اعلام و  اطفا حریق سعی بر آن دارد با استفاده حداقلی از دوربین ها و یا سنسورها  منطقه ی بیشتری را تحت پوشش مانیتورینگ قرار دهد و باعث کاهش هزینه ها و افزایش رضایت شما کارفرمایان گرامی میگردد.

تنظیم انواع دوربین های IP و Analog و DVR و NVR

 

ما با بهره گیری از پرسنل مجرب و با توان علمی بالا ، قادر به اجرا و نصب انواع دوربین مدار بسته اعم از آنالوگ یا IP می باشیم و همچنین در بعضی از پروژه ها میتوانیم به صورت ترکیبی یعنی استفاده دوربین آنالوگ و IP به صورت همزمان به صورت یکپارچه اجرا نماییم .

در زیر ساخت شبکه دوربین ها را بنا به لزوم میتوانیم به صورت با سیم و یا بی سیم (wireless) اجرا نماییم. شما گرامیان سرمایه های معنوی شرکت ما هستید.

اجرای اتاق مانیتورینگ

 

برخی از سازمانها نیاز به داشتن اتاق مانیتورینگ دوربین های مداربسته در سازمان خود میباشند. ما همچنین آمادگی انتقال تصاویر به هر نقطه ای که کارفرما از ما درخواست میکند را دارا میباشیم.