قابلیت های سایت مشاوره املاک

منظور تسهیل مدیریت فروش و اجاره املاک کشور برآن شدیم تا با طراحی سایت مدیریت املاک و مستغلات برای آژانس های املاک و فعالان و بنگاه املاک، سهمی کوچک در مکانیزه نمودن فروش و اجاره املاک در کشور به انجام رسانیم. پروژه طراحی سایت املاک و بنگاه ها از بهمن ماه سال ۸۶ آغاز و نسخه اولیه آن در تابستان ۸۷ در چند آژانس املاک مورد بهره برداری قرار گرفت. پس از برطرف نمودن اشکالات و افزودن امکانات جدید به بسته طراحی سایت املاک، این محصول در اختیار کلیه بنگاه های املاک و آژانسهای املاک فرار گرفت.

طراحی سایت برای مشاورین املاک با توجه به نیازهای مشاورین املاک طراحی گردیده و بدلیل بومی بودن آن ، امکان سفارشی سازی طراحی سایت املاک بنا به سلیقه آژانس املاک وجود دارد. طراحی سایت املاک بصورت داینامیک (پویا) انجام گردیده که این بدان معناست که مدیریت کامل بخشهای سایت املاک طراحی شده توسط خود مشتری امکان پذیر می باشد.

طراحی سایت املاک بگونه ای انجام شده که مدیر سایت املاک می تواند اشخاص را مجاز به افزودن ملک در وب سایت نماید که پس از افزودن مشخصات ملک برای فروش یا اجاره، پس از تائید نهایی توسط مدیر سایت املاک، برای عموم قابل مشاهده خواهد بود.

در طراحی سایت املاک این امکان توسط شرکت بهار فناوری اطلاعات میهن ایجاد گردیده که مدیر سایت املاک می تواند از میان املاک ثبت شده برخی را بصورت ویژه و اکوازیون در بخشهای مختلف صفحه اصلی سایت فروش و اجاره ملک نمایش دهد. همچنین امکان افزودن چندین عکس از املاک فروشی یا املاک اجاره ای در طراحی سایت املاک گنجانده شده که بصورت آلبوم عکس ملک در فایل همان ملک نمایش داده می شود.

جستجوی پیشرفته در طراحی سایت املاک

امکان جستجوی پیشرفته در میان املاک ثبت شده در طراحی سایت املاک وجود دارد و بازدید کنندگان می توانند با بهره گیری از این فرم که در بالای کلیه صفحات سایت املاک وجود دارد، ملک و یا خانه مورد نظر خود دا بیابند. در طراحی وب سایت املاک بازدیدکنندگان می توانند بر اساس موارد زیر نسبت به جستجوی ملک مورد نظر خود اقدام نمایند:

جستجو در املاک بر اساس استان، شهرستان

جستجو بر اساس نوع ملک (آپارتمان، ویلا، اداری-تجاری، زمین، کارگاه و …)

جستجوی ملک بر اساس متراژ

جستجو بر اساس کلمات کلیدی

بر اساس تعداد خواب ملک

امکانات ویژه در طراحی سایت املاک

امکان عضویت افراد و اجازه ثبت ملک

امکان ثبت اطلاعات املاک توسط مشاورین

امکان نمایش املاک اوکازیون

نمایش املاک ویژه بصورت اسلایدر با تکنولوژی JQuery

تفکیک املاک بر اساس “خرید و فروش” ، “رهن و اجاره” و …

نمایش املاک ثبت شده به دو صورت لیست و بلوکی

نمایش آخرین املاک ثبت شده در صفحه اصلی

نمایش املاک ثبت شده پس از تائید راهبر در طراحی سایت املاک

تعریف سطوح دسترسی مختلف جهت مدیریت بخش های مختلف وب سایت

امکان افزودن ملکی خاص به لیست علایق

امکان ثبت چند عکس برای هر ملک (گالری تصاویر برای هر ملک)

تغییر اندازه تصاویر آپلود شده املاک بصورت خودکار در طراحی سایت املاک

نمایش خودکار موقعیت ملک ثبت شده بر روی نقشه، براساس آدرس وارد شده توسط مشاور یا کاربر

ثبت اطلاعات و تصویر مشاور یا بنگاه ثبت کننده ملک