شرکت بهار فناوری اطلاعات میهن (سهامی خاص) در راستای ارتقای بهبود سازمانها در به کار گیری کسب و کار الکترونیک با شماره ثبت ۵۳۲۳۹ و شماره ملی ۱۴۰۰۴۶۰۴۵۴۱ به ثبت رسید و با به کار گیری افراد مجرب و متخصص و با دانش بالا در زمینه های تولید نرم افزار و پروژه های نرم افزاری و طراحی وب و همچنین شبکه های کامپیوتری و سیستم های ایمنی و امنیتی آماده ارائه خدمات به سازمانها و ارگان ها و شرکتها می باشد.

با ما به روز باشید

در دنیای امروز با به وجود آمدن شبکه های کامپیوتری همانند اینترنت ، سرعت تبادل اطلاعات رشد فزاینده ای یافته است و بیشتر شرکت ها و سازمانها ضرورت الکترونیکی شدن کسب کارشان را احساس نموده اند. شرکت بهار فناوری اطلاعات میهن (به فام) در این راستا اقدام به مشاوره و طراحی و پیاده سازی پروژه های کسب و کار الکترونیک و شبکه های کامپیوتری و تولید و پشتیبانی نرم افزار های اداری نموده است.

سازمانها و شرکت ها با استفاده از توانمندی های پرسنل شرکت به فام میتوانند باعث رشد بهره وری و رضایت شغلی کارمندان و گسترش کسب و کار شوند.

رضایت شما افتخار ماست

[button title=”ثبت مشخصات سازمان شما” icon=”” icon_position=”center” link=”http://behfam.com/?page_id=205″ target=”_blank” color=”green” font_color=”black” large=”5″ class=”” download=”” onclick=””]